Leksykon Podatek dochodowy od osób fizycznych 2020 już w sprzedaży

Leksykon podatku dochodowy od osób fizycznych

Leksykon podatku dochodowego od osób fizycznych 2020 UNIMEX

Leksykon Podatek dochodowy od osób fizycznych 2020 Oficyny Wydawniczej UNIMEX już do nabycia w ksiegarnia-wrzeszcz.pl w najniższej cenie. Aktualne wydanie książki to prawie 1300 stron istotnych informacji o praktycznym stosowaniu ustawy o PIT. Autor Ryszard Kubacki w swojej pozycji omawia w przystępny i kompleksowy sposób wszelkie problemy mogące pojawić się przy codziennym stosowaniu ustawy. Dzięki publikacji Leksykon Podatek dochodowy od osób fizycznych 2020 jej posiadacz zapomni o jakichkolwiek problemach z podatkiem dochodowym od osób fizycznych. W Leksykonie PIT omówiono aktualne problemy wynikające ze stosowania często nieprecyzyjnych  regulacji prawa podatkowego osób fizycznych.

Ponadto uwzględniono najnowsze zmiany przepisów, które miały miejsce zarówno w trakcie roku 2019, jak i te, które wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2020 r. Prezentowana publikacja o podatku dochodowym od osób fizycznych zawiera bardzo praktyczne objaśnienia, poparte liczną i aktualną judykaturą sądów administracyjnych oraz interpretacjami Ministra Finansów.

Wyżej zaprezentowana systematyka książki na pewno ułatwi rozwikłanie najbardziej skomplikowanym zagadnieniom dotyczących opodatkowania osób fizycznych podatkiem dochodowym. Leksykon podatku dochodowego od osób fizycznych wnikliwie omawia nowe i mocno skomplikowane regulacje dotyczące przychodów nieujawnionych oraz inne nowości. Książka adresowana jest do doradców podatkowych, pracowników organów skarbowych i podatkowych, osób zawodowo zajmujących się księgową i podatkową obsługą, jak i samych podatników.