Ordynacja podatkowa Komentarz 2017 – najlepsze komentarze

Ustawa ordynacja podatkowa Komentarz

Ordynacja podatkowa Komentarz 2017 – najlepsze komentarze do ustawy Ordynacja podatkowa

Ordynacja Podatkowa Komentarz 2017 – Jak co roku, również na początku 2017 roku, ukazały się opracowania i komentarze poświęcone ustawie Ordynacja podatkowa. Ustawa Ordynacja podatkowa została uchwalona w dniu 29 sierpnia 1997 roku. Jej celem była regulacja polskiego prawa podatkowego materialnego i formalnego (postępowania podatkowego), określająca organy skarbowe i podatkowe oraz ich właściwość i kompetencje. Najnowszy obowiązujący tekst ujednolicony ustawy pochodzi z dnia 01.02.2017 r.

Ordynacja Podatkowa Komentarz Wydanie 6 Henryk Dzwonkowski

Jako pierwszy ukazała się na rynku księgarskim książka Ordynacja podatkowa Komentarz 2017 wydawnictwa CH Beck. Autorem komentarza jest Henryk Dzwonkowski, doświadczony praktyk i wybitny znawca przedmiotu.  Jest to już 6 wydanie książki, bardzo popularne wśród osób zajmujących się na co dzień zagadnieniami podatkowymi. Książka w sposób szczegółowy omawia zagadnienia w szczególności z zakresu ogólnego prawa podatkowego, formalnego postępowania podatkowego, kontroli skarbowej i podatkowej oraz czynności sprawdzających, a także porusza kwestie zobowiązań podatkowych.

Ordynacja podatkowa Komentarz 2017 Dzwonkowski

Ordynacja Podatkowa Komentarz 2017 UNIMEX

Jako kolejna publikacja komentująca najnowsze przepisy ustawy podatkowej ukazała się książka Ordynacja podatkowa Komentarz 2017 wrocławskiego wydawnictwa UNIMEX. Autorami prezentowanej publikacji są wybitni znawcy tematyki podatkowej, od wielu lay wydający specjalistyczne publikacje w tym zakresie tj. Adamiak Barbara i Borkowski Janusz (procedura podatkowa) oraz Borszowski Paweł, Mastalski Ryszard i Zubrzycki Janusz (problematyka prawa podatkowego materialnego). Prezentowany komentarz to stworzony w tradycyjny sposób bardzo treściwy komentarz do ustawy Ordynacja podatkowa. Po kolei omawia przepisy tej ustawy w następujący sposób: treść artykułu-komentarz praktyków. Publikacja uwzględnia całość zmian, jakie zaczęły obowiązywać 1 stycznia 2017 r. oraz od 1 marca 2017 r. Dodatkowym atutem komentarza jest to, że także zawiera zmiany, które dopiero mają zacząć obowiązywać w 1 lipca 2017 r.

Ordynacja podatkowa komentarz 2017 Unimex

Powyżej prezentowane książki do nabycia w sklepie www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl w promocyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem książek i do zakupów 🙂